estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

face hands anikoЕстетична медицина – новий напрямок в сучасній медицині, який інтенсивно розвивається в останні роки. Чітко прослідковуються тенденції використання високих технологій та методик в реальній медичній практиці. Метою естетичної медицини є відновлення та збереження краси людини та усунення дефектів як вроджених, так і набутих. Перш за все саме ці проблеми вирішує така наука, як дерматологія, косметологія, пластична хірургія. Але відомо, шкіра є відзеркаленням внутрішнього стану організму.

Пацієнт, який попадає в наш центр «АНІКО» з питаннями естетичного відновлення зовнішності, обов'язково проходить обстеження внутрішніх органів. Впершу чергу це обстеження ендокринної, імунної системи та органів травлення.

Максимально ефективні методи лікування та омолодження в останні роки виключають методи агресивного втручання. До прикладу лазеротерапія – є ефектом малого втручання. Тому ми зробили вибір на німецькій технології лазеротерапії, втіленій в апараті Esklepion MedioStar NeXT (Німеччина). Саме цей апарат відповідає всім вимогам безпеки та ефективного лікування – золотий стандарт. Саме в цій моделі реалізовані всі технології, без яких неможливо досягнути ефективного результату:

  • безпечність ( не залишає опіків);
  • безболісність (насадка з охолоджуючим ефектом Плетьє );
  • працює на всіх типах (фототипах) шкіри (навіть зі шкірою осіб негроїдної раси);
  • можливість використання діодного лазера цілий рік (на загорілу шкіру);
  • лазер має дві довжини хвилі, що забезпечує максимальну проникність. Це суттєво відрізняє його ефективність від інших лазерів (810-940 нм);
  • не розсіюється промінь, тому більш безпечний ніж старі апарати.

 

ПОКАЗАТИ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Верхній артеріальний тиск
Мені 18 , і в мене почав підніматись верхній тиск 130/65 кожен день , ...
15 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 грудня 2018