vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

В кабінеті пренатальної діагностики надають медичні послуги сертифіковані фахівці вищої категорій, провідні фахівці у даній галузі медицини. 

Кабінети оснащені сучасними діагностичними системами, експертного класу.

Наш центр активно співпрацює з медико-генетичним центром та пренатальною службою та вирішує одне з найважливіших завдань- зниження дитячої смертності та інвалідності , пов'язаної із спадковою та вродженою патологією. Вирішення цього завдання визначило основні напрямки діяльності центру.

Основні напрямки діяльності:

  • Проведення висококваліфікованих неінвазивних пренатальних обстежень вагітних з метою виявлення внутрішньоутробної патології у плода (ультразвукові дослідження, комбінований пренатальний скринінг І триместру і біохімічний скринінг II триместру вагітності);
  • Діагностика та систематизація вродженої патології, виявленої методами пренатальної діагностики;
  • Проведення заходів щодо поліпшення якості масового ультразвукового пренатального скринінгу в місті та області;
  • Розробка заходів щодо поліпшення наступності в роботі служб міста та області, прямо або побічно задіяних в роботі служби пренатальної діагностики;
  • Розробка та впровадження методів пре-і подальшої постнатальної диспансеризації населення з виявленою патологією у внутрішньоутробному періоді (ведення моніторингу вроджених вад розвитку);
  • Своєчасне узагальнення та аналіз даних про виявленої патології з доведенням результатів до відповідних служб;
  • Наукова робота;
  • Впровадження методів преконцепційної профілактики.

Основні покази до скерування на УЗД обстеження вагітних

Під час вагітності з метою визначення строку та спостереження за розвитком вагітності проводиться УЗД- ультразвукове дослідження.

Існують певні терміни вагітності, коли необхідно робити це дослідження. За всю вагітність його роблять як мінімум три рази.

Перше УЗД роблять в 12-14 тижнів, з метою виключення у вагітних групи ризику народження дітей з вадами розвитку. В цей термін на УЗД можна уточнити термін вагітності, встановити кількість плодів, особливості формування плаценти і діагностувати деякі найбільш грубі вад розвитку, що можуть бути обумовлені хромосомними синдромами (наприклад, синдромом Дауна ) та іншими вродженими і спадковими захворюваннями.

Важливо знати, що зміна термінів першого УЗД обстеження знижує його ефективність.

Перше ультразвукове дослідження не дозволяє повністю оцінити анатомію у зв'язку з невеликими розмірами плода і діагностувати вади розвитку. Оптимальним терміном для оцінки анатомії плода на УЗД - це термін 21-24 тижнів.

Друге УЗД роблять в період 21-24 тижнів, воно необхідне для оцінки анатомії плода і виключення вроджених вад розвитку, доступних при ультразвуковій діагностиці. Інтервал від 21 до 24 тижнів є оптимальним для візуалізації плода на УЗД.

У більш ранні і більш пізні терміни вагітності багато органів плоду на УЗД видно погано, що створює передумови до пропуску деяких вад розвитку. Важливо знати, що На жаль, не всі аномалії розвитку можуть бути виявлені за допомогою ультразвукового дослідження в допологовому періоді навіть в інтервалі 21-24 тижнів.

Зміна термінів ультразвукового обстеження плода знижує його ефективність.

Крім оцінки на УЗД анатомії плода, в період 21-24 тижнів можливе проведення оцінки кровотоку в маткових артеріях і артеріях пуповини з метою прогнозування розвитку різних ускладнень в більш пізні терміни вагітності.

Третє УЗД роблять в 32-34 тижнів, коли вам вже знадобиться спеціальний одяг для вагітних, і воно потрібно для виявлення тих вад розвитку, які проявляють себе тільки в пізні терміни вагітності. Крім того, в інтервалі 32-34 нед проводяться додаткові дослідження (доплерографія, кардіотокографія ) для оцінки внутрішньоутробного стану плода та прогнозування деяких ускладнень в допологовому періоді і під час пологів.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Amcv.ro
Amcv.ro - <a href=https://images.google.sk/url?q=https%3A%2F%2Famcv...
275 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 05 березня 2024