vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

Близько 20–30 % пацієнтів з ожирінням страждають на депресію або інші психологічні розлади. Жінки з надмірною вагою тіла мають більший ризик психологічних проблем, ніж чоловіки. Ожиріння може виступати як одним з етіологічних факторів психічних порушень, так і виступати іх наслідком.

Важливим аспектом боротьби з надлишковою вагою та ожирінням є визначення психологічних факторів, що сприяють їх появі. Спеціалісти медичного центру "Аніко" використовують в комплексній програмі контролю ваги "Контроль метаболік" психологічні аспекти пошуку причин появи надлишкової ваги.

Кожний пацієнт проходить обов'язкову консультацію у лікаря психолога, що включає індивідуальну комплексну методику тестування.

Комплексний підхід до визначення психологічних аспектів розроблений ексклюзивно для програми "Контроль метаболік" науковий директор Інституту соціальних досліджень та психотерапії (Україна), д.м.н, професором загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету ім. Богомольця Чабаном О. С. (член Асоціації психотерапевтів України, сертифікований психоаналітик Європейської асоціації психотерапії (European Association for Psychotherapy (EAP), Американської асоціації групової психотерапії (American Group Psychotherapy Association (AGPA), член Європейської Федерації Психоаналітичної Психотерапії (European Federathion of Psychoanalytic Psychotherapy (EFPP), член Всесвітньої Асоціації групового психоаналізу (International Association of Group Psychotherapy (IAGP)). 

Використовуючи тест Люшера, модифікований тест ММРІ, що був розроблений американськими психологами в 1940-1950 роках та адаптований у 60-х в Інституті ім. В.Н. Бехтерева для діагностики особистості, мотивації та потреб, тест виявлення рівня самооцінки (дивись нижче).

Комплексна оцінка психологом за результатами такого дослідження дозволяє з великою ймовірністю визначити чи мають вплив психологічні чинники на надлишкову вагу чи проблеми зі здоров'ям. Здавалося б звичайні запитання про апетит, враження, сни, почуття в тих чи інших ситуаціях, шкідливі звички як результат досить однозначно можуть сказати про методику лікування і степінь впливу думок та стану пацієнта на подальше покращення здоров'я та самопочуття.

Тест визначення рівня самооцінки

Оберіть один з варіантів відповіді що найбільше відповідає вашому стану в данний момент

Як часто Вас мучать думки, що Вам не слід було говорити або робити щось? -дуже часто - іноді
Якщо ви спілкуєтеся з блискучю і дотепною людиною, ви: - постараєтесь перемогти його в дотепности - не будете вплутуватися в змагання, а віддасте йому належне і вийдете з розмови
Виберіть одну з думок, найбільш вам близьку: - те, що багатьом вважається везінням, а насправді результат наполегливої праці - успіхи часто залежать від щасливого збігу обставин - у складній ситуації головне - не впертість чи везіння, а людина, яка зможе схвалити чи втішити
Вам показали шарж чи пародію на Вас, Ви: - розсмієтеся і зрадієте, що в Вас є щось оригінальне - теж спробуєте знайти щось смішне у вашому партнері і висміяти його - образитися, але не подасте виду
Ви завжди поспішаєте, вам бракує часу або ви беретеся за виконання завдань, які перевищують можливості однієї людини? - так - ні - не знаю
Ви вибираєте парфуми в подарунок подрузі. Купите: - парфуми, які подобаються вам - парфуми, яким, як ви думаєте, буде рада подруга, хоча вам особисто вони не подобаються - парфуми, які рекламували в недавній телепередачі.
Ви любите уявляти собі різні ситуації, в яких ви ведете себе зовсім інакше, ніж у житті? - так - ні - не знаю
Чи зачіпає вас, коли ваші колеги (особливо молоді) досягають більшого успіху, ніж ви? - так - ні - іноді
Чи доставляє вам задоволення заперечувати комусь? - так - ні - не знаю
Закрийте очі і спробуйте уявити собі 3 кольори: - голубий - жовтий - червоний

Результат тесту самооцінки: -

 

 

Спеціалісти медичного центру "АНІКО" нададуть кваліфіковану консультацію з питань Вашого здоров'я.

Будемо раді Вам допомогти

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
49 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 13 червня 2024