vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

В даний час все більш широке поширення отримує достатньо простий і ефективний амбулаторний метод лікування внутрішнього геморою - лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. 

Свого часу за кордоном було розроблено спеціальний пристрій, за допомогою якого на ніжку гемороїдального вузла накидають циркулярну лігатуру із спеціальної латексної гуми. Після здавлювання ніжки і припинення припливу крові до вузла він відторгається разом з лігатурою на 7 - 14 день після маніпуляції. В результаті поступового прорізування тканин еластичною лігатурою після його відторгнення утворюється кукса, покрита сполучною тканиною. 

 

Лігування гемороїдальних вузлів виконується пацієнтам з другою стадією геморою. При першій стадії у зв'язку з невираженням гемороїдальних вузлів ця процедура не проводиться. У деяких випадках процедуру можна проводити при третій та четвертій стадії захворювання, тобто коли постійно випадають гемороїдальні вузли, але з чітко вираженими кордонами, без зовнішніх гемороїдальних вузлів.

Протипоказанням для лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів є запальні захворювання: тріщина анального каналу, хронічний парапроктит, проктит у фазі запалення.

Методика лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Суть методики полягає в наступному. Через аноскоп до гемороїдальних вузла, який виступає в просвіт аноскопа, підводять спеціальний вакуумний лігатор, приєднаний до відсмоктувача для створення негативного тиску в голівці інструменту. За рахунок негативного тиску гемороїдальний вузол втягується всередину головки. При досягненні негативного тиску 0,7-0,8 атмосфери за допомогою спускового механізму для більшої надійності скидають два латексних кільця на гемороїдальних вузол. Потім видаляють лігатор з просвіту кишки.

Застосовуються еластичні кільця, виготовлені з натурального каучуку (латекс), з зовнішнім діаметром 5 мм і внутрішнім - 1 мм. Особливістю латексного кільця є хороша еластичність і поступове здавлювання тканин з поетапним перетином ніжки гемороїдального вузла протягом 7-14 днів. Процедура лігування внутрішнього геморою у одного пацієнта, як правило, проводиться за один-два (найчастіше), три і більше сеансів.

Іноді може виникнути необхідність у проведенні додаткових (повторних) лігувань у випадку досить великих гемороїдальних вузлів, розмір яких не дозволяє за один раз повністю захопити вузол головкою вакуумного лігатора, в даному випадку повторне лігування гемороїдального вузла слід проводити не раніше ніж через місяць.

Результати лігуванняя гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями дозволяє уникнути геморроїдектомії приблизно у 80% хворих гемороєм. Всі процедури проводяться амбулаторно, без обмеження працездатності. У переважній більшості випадків застосування даної методики при 2-й і 3-й стадії захворювання дозволяє домогтися гарних результатів - припинення виділення крові і випадання гемороїдальних вузлів.

Протягом перших двох днів після лігування більшість хворих відзначають відчуття чужорідного тіла в анальному каналі і мовчазний больовий синдром, який купується ненаркотичними анальгетиками. Ці явища не вважають ускладненнями, вони пов'язані з перетисканням ніжки гемороїдального вузла і не вимагають спеціального лікування.

Можливі ускладнення (рідко):

  • Больовий синдром,
  • Тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів,
  • Ректальна кровотеча.

 

У деяких випадках після проведення сеансу лігування у пацієнта може виникнути больовий синдром. У більшості випадків сильний больовий синдром виникає через накладення лігатури на ніжку гемороїдального вузла на рівні лінії гребінця, тобто в області заднього проходу, забезпеченою больовими рецепторами.

У деяких випадках після проведення сеансу лігування у пацієнта може виникнути тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів. Виникнення цього ускладнення, як правило, пов'язано з тим, що ця процедура проводиться у хворих зі змішаною формою геморою, при відсутності кордонів між зовнішніми і внутрішніми вузлами. З тромбозом гемороїдальних вузлів в більшості випадків вдається впоратися консервативними заходами.

Приблизно в одному випадку зі ста після лігування можливі ректальні кровотечі, що вимагає екстрених заходів. Найчастіше, така кровотеча виникає через недотримання пацієнтом лікарських рекомендацій щодо обмеження фізичних навантажень, нормалізації випорожнення кишечника, харчуванню та гігієні.

 
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Best Practices for Website Promotion in 2024
Hello everyone, I'm looking for advice on the most effective ways...
93 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 10 грудня 2024