vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

aniko gidrozГіпергідрозом називають підвищене потовиділення. Взагалі потовиділення - це нормальний фізіологічний процес, з яким ми стикаємося в повсякденному житті щодня. Коли потовиділення в нормі, воно не викликає особливих незручностей і хвилювань. Але коли потовиділення підвищується, це стає проблемою, особливо для людей публічних професій.

І справа не тільки в естетичній стороні питання. Найбільш ефективний і безпечний метод лікування гіпергідрозу - ін'єкції ботоксу або диспорту. Такий метод вважається золотим стандартом лікування підвищеного потовиділення.

Принцип дії даних препаратів полягає в блокуванні нервового імпульсу, що йде до потової залози, через що вона перестає виділяти піт. Після однієї внутрішньошкірної ін'єкції одного з препаратів в проблемну зону її вдається «висушити» більш ніж на півроку. Такий спосіб давно зарекомендував себе як найефективніший, надійний і простий, а головне - безпечний метод боротьби з гіпергідрозом.

У медичному центрі АНІКО швидко та безпечно з використанням сучасного обладнання та сертифікованих матеріалів позбавлять від проблеми надмірного потовиділення. Запис на консультацію за телефонами (0362) 43-98-93, (0362) 636-000, (067) 364-31-08

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Нейросонографія
Дитина 2 місяці Зміщення серединних структур не виявлено. Ширина поз...
4 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 20 вересня 2023