vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

aniko golkaВтамувати біль, зняти спазм, підвищити чи понизити тиск, покращити емоційний стан можна за допомогою певних точок на тілі. Це не магія. Це рефлексотерапія (голкотерапія). Таку методику здавна використовували у східній медицині. І вона себе виправдовувала упродовж віків.

"Цікавитися особливостями рефлексотерапії я почав більше 20 років тому. Тоді це сприймалося, майже як щось фантастичне - розповідає лікар-невролого МЦ АНІКО Ігор Шумлянський. - Я їздив на відповідні курси в Москву, Ленінград, а потім і в Китай. В результаті почав практикувати рефлексотерапію в нас.

Певний час навіть працював із жінками, які мали проблеми із виношуванням вагітності. Так, якщо в пацієнтки була в тонусі матка, ми використовували певні точки, щоб зняти спазм. Якщо причиною були гормональні зміни, то задіювали зони, які впливали на рівень гормонів. Якщо жінка перебувала у стані хронічного стресу, додатково впливали на психоемоційний стан. Словом, розробили відповідні схеми лікування. В результаті здорових дітей народжували пацієнтки, у яких до цього було по 3-4 викидні.

До речі, моя перша дисертація стосувалася цієї теми. Це було у 80-их роках. Тоді голкотерапія вважалася чимось майже таємничим. На всю область було всього два спеціалісти, які цим займалися. І я був одним із них. На сьогодні продовжуємо розвивати альтернативні методи рефлексотерапії. Зараз використовую свою авторську методику.

Вона об’єднує два загальновідомі методи лікування – рефлексотерапію (суть якої полягає у стимулювання біологічно активних точок з допомогою голки) і карбокситерапію (це коли у певні зони на тілі за допомогою спеціального апарату під тиском вводиться вуглекислий газ). Ця методика продемонструвала доволі високий ефект, зокрема, при лікуванні остеохондрозу та його проявів, захворюваннях суглобів, тунельних синдромах, головних болях різного походження, захворюваннях периферичної нервової системи, вегето-судинній дистонії, порушеннях сну."

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Нейросонографія
Дитина 2 місяці Зміщення серединних структур не виявлено. Ширина поз...
4 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 20 вересня 2023