vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Спеціалісти медичного центру "АНІКО" взяли участь у науково-практичному семінарі "Сучасні аспекти пренатальної діагностики" організований Управлінням охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, Рівненський обласний клінічний лікувально- діагностичний центр ім. В. Поліщука, Кафедра терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

На семінарі з лекціями виступили видатні науковці і практики у галузі пренатальної діагностики (УЗД і пренатального біохімічного скринінгу, інвазивпих методів пренатальної діагностики):

  • Арбузова Світлана Борисівна - член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, голова Проблемної комісії МОЗ і НАМН України «Медична генетика».

"СТРАТЕГІЯ ПРЕНАТАЛЬНОГО СКРИНІНГУ ВРОДЖЕНОЇ І СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ"

  • Ніколенко Маргарита Іванівна - доктор біологічних наук.

"ПРЕНАТАЛЬНИЙ БІОХІМІЧНИЙ СКРИНІНГ: АЛГОРИТМИ, ОЦІНКА РИЗИКУ, ТРАКТУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ" 

  • Краснов Олександр Вікторович - кандидат медичних наук, МЦ «Геном».

"НОВІ МОЖЛИВОСТІ РАННЬОЇ ЕХОГРАФІЇ В ПРЕНАТАЛЬНІЙ ДІАГНОСТИЦІ"

З вродженими вадами розвитку (ВВР) народжується 3-5% дітей. 25-30% випадків малюкової смертності зумовлені ВВР. ВВР є однією з головних причин дитячої інвалідності. З ВВР асоціюється багато медичних, соціальних, економічних та етичних питань.

Значну частину вроджених вад неможливо попередити за рахунок преконцепційнкх технологій, а зважаючи на вплив цієї патології на виживання дітей і на інвалідність, назріла необхідність впровадження в області сучасних методів пренатальної діагностики. Ці методи, з одного боку, дозволяють за рахунок раннього і своєчасного виявлення патології забезпечити адекватний нагляд під час вагітності і запобігти багатьом ускладненням, з іншого боку - своєчасно виявити вагітних групи ризику вроджених вад розвитку у плода, діагностувати патологію, визначити акушерську тактику, провести оцінку генетичного ризику та спланувати профілактичні заходи. Незважаючи на здавалося б відносну дороговизну необхідного для їх запровадження обладнання і реактивів, ці затрати економічно обгрунтовані і виправдані з етичної сторони, тим більше, що вони стосуються практично кожної родини, яка проживає в області.

Пренатальна діагностика і медична генетика на даний час у світі є серед тих галузей медицини, які найбільш динамічно розвиваються. Тому, враховуючи вищесказане, на даний час в області необхідно розробити сучасну стратегію генетичного скринінгу, яка впроваджена у багатьох країнах світу і отримала загальне визнання як найбільш ефективна.

Наприклад, в країнах Європи (за даними ЄВРОКАТ 2004- 2008 рр.) пренатально виявляється в середньому 62% дітей з хромосомною патологією, яка призводить до важких наслідків, що проявляється множинними ВВР і порушеннями розумового розвитку. Для порівняння - в Рівненській області впродовж останніх 7 років пренатально виявляється лише 20- 25% хромосомної патології у плода.

Прогрес щодо покращання пренатальної діагностики ВВР в області можливий за умови впровадження сучасних методик і обладнання, проведення ефективних організаційних заходів, починаючи з первинної ланки надання медичної допомоги.

Медичний центр "АНІКО" та його спеціалісти тримають руку на пульсі змін в області пренатальної діагностики, а сучасне обладнання і постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів забезпечать якісні послуги за європейськими стандартами.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Best Online Slot Games
Best <a href=https://is.gd/u5Hkob>online casinos</a> in th...
2 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Неділя, 10 грудня 2023