vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

М 

ожливо, Ви хропите уже багато років і Ваші рідні занепокоєні цим. Вночі Ви перестаєте дихати, і у Вашій спальні наступає повна тиша. Інколи це продовжується кілька секунд, інколи більше хвилини…

Раптово Ви хропите і знову починаєте дихати. І так продовжується цілу ніч. Зранку Ви відчуваєте себе сонним, скаржитеся на головну біль, скованість м’язів плечей і потилиці. Протягом дня Вам постійно хочеться спати, знижується концентрація уваги, підвищується дратівливість. Можливо, останнім часом у Вас з’явилися проблеми в інтимному житті? Або недавно Ви мало що не заснули за кермом?

Для того, щоб справитися з проблемою, необхідно, як мінімум знати про неї: які небезпечні порушення дихання ховаються за «невинним» нічним хропінням, як розпізнати зупинку дихання уві сні (апное), які наслідки можуть виникнути, якщо не почати своєчасне лікування.

В кабінеті проводиться дослідження сну за допомогою найсучаснішого діагностичного обладнання світового рівня, яке дозволяє зареєструвати храп, дихання, рухи грудної та черевної стінок, насичення крові киснем, щоб об'єктивно визначити наявність зупинок дихання уві сні. (метод полісомнографії). Дане дослідження може проводитись в домашніх умовах (є портативна система дослідження сну) за участю високопрофесійного медичного персоналу.

Синдром обструктивного апное сну

Стан, який характеризується наявністю хропіння, періодичним спаданням верхніх дихальних шляхів на рівні глотки і зупиненням легеневої вентиляції при зберіганні дихальних зусиль, зниженням рівня кисню у крові, грубої фрагментації сну і надлишкової денної сонливості. При зупинці дихання уві сні (апное) протягом більше 10 секунд, які повторюються від 5 до 10 раз в годину, організм починає серйозно страждати від гіпоксії через відсутність достатньої кількості кисню, внаслідок чого мозок отримує сигнали тривоги, які викликають екстренні прокидання.

Чим небезпечне хропіння та апное сну?
Храп може бути передвісником та одним з основних симптомів серйозного захворювання – хвороби зупинок дихання уві сні чи, кажучи медичною мовою, синдрому обструктивного апное сну – коли хропіння раптово переривається та виникає лякаюча зупинка дихання, потім людина, що спить, починає голосно хропіти та знову починає дихати. Інколи може відмічатися до 500 зупинок дихання за ніч, загальною тривалістю до 4 годин, що веде як до гострої, так і до хронічної нестачі кисню, а це суттєво збільшує ризик розвитку серйозних серцево-судинних ускладнень: артеріальної гіпертензії, порушення ритму серця, інсульту, інфаркту міокарда, раптової смерті уві сні. Найбільш ефективним вирішенням проблеми в даний час є лікування методом створення постійного позитивного тиску в дихальних шляхах – СРАР (сіпап)-терапія.

Гарантований результат лікування:

  • Нормалізація повноцінного сну
  • Підвищення працездатності та денної активності
  • Покращення показників артеріального тиску та серцевого ритму
  • Фізіологічне схуднення
  • Відновлення потенції та активізація статевої фінкції
  • Зниження ризику інфаркту та інсульту в 10 разів
  • Повернення радості життя і радості рідних та близьких
  • Молодість повертається!


 Основні скарги, які дають підставу для консультації спеціаліста:

  • Наявність хропіння, зупинки дихання під час сну.
  • Поява денної сонливості, порушення пам’яті, психо-емоційні розлади, безсоння.
  • Непокоять часті пробудження та сечовипускання вночі.
  • Вранці не відчуваєте бадьорості, скарги на головний біль, підвищення артеріального тиску.
  • За останні 3-5 років збільшення ваги.
  • Сексуальні розлади.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
3503 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023