vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

начало

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - серпоподібно-клітинна анемія

  1. Необхідно проводити скринінг дітей з серповидноклітинною анемією, за допомогою транскраніальної допплерографії (ТКДГ) починаючи з двох років.
  2. Хоча оптимальний інтервал скринінгу не встановлений, для дітей молодшого віку та осіб з граничними аномальними показниками швидкості кровотоку при ТКДГ є підстави проходити обстеження частіше для виявлення показань ТКДГ, що вказують на високий ризик, який вимагає втручання.
  3. Трансфузійна терапія (цільове зниження гемоглобіну S від базового рівня > 90 % до < 30 %) ефективна для зниження ризику у дітей, які піддаються підвищеному ризику інсульту.
  4. В очікуванні подальших досліджень можливе продовження переливання крові навіть у тих пацієнтів, у яких швидкість кровотоку за даними ТКДГ нормалізується.
  5. У дітей з високим ризиком розвитку інсульту, які не можуть або не бажають піддаватися регулярному переливанню еритроцитів, може бути доцільним розгляд застосування гідроксисечовини або трансплантації кісткового мозку.
  6. Не встановлені критерії відбору дітей за даними МРТ та МРА для переливання з метою первинної профілактики інсульту, і ці дослідження не рекомендується проводити замість ТКДГ.
  7. Дорослі з СКА мають піддаватися оцінці відомих факторів ризику розвитку інсульту та контролю відповідно до загальних рекомендацій з цього питання.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - гормональна терапія в постменопаузі

  1. Гормональна терапія (кон'югованими кінськими естрогенами із медроксипрогестерону ацетатом або без нього) не повинна використовуватися для первинної профілактики інсульту у жінок в постменопаузі.
  2. Селективні модулятори естрогенових рецепторів, такі як ралоксифен, тамоксифен або тиболон, не повинні використовуватися для первинної профілактики інсульту.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - оральні контрацептиви

  1. Застосування оральних контрацептивів може бути небезпечним для жінок з додатковими факторами ризику (наприклад, куріння сигарет може призвести до тромбоемболії).
  2. У тих, хто вирішив приймати ОК, незважаючи на підвищений ризик, пов'язаний з цим, може бути доцільною агресивна терапія факторів ризику розвитку інсульту.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - недостатня фізична активність

  1. Рекомендується підвищена фізична активність, так як це взаємопов'язано зі зниженням ризику розвитку інсульту.
  2. Рекомендації щодо аеробної фізичної активності: дорослим слід займатися не менше 150 хвилин (2 години 30 хвилин) на тиждень при помірній інтенсивності або 75 хвилин (1 годину 15 хвилин) на тиждень при підвищеній інтенсивності.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - ожиріння

  1. Для осіб, що страждають надмірною вагою і ожирінням (проверить свой вес), зниження ваги рекомендується як засіб зниження артеріального тиску.
  2. Для осіб, що страждають надмірною вагою і ожирінням, зниження ваги доцільно як засіб зниження ризику інсульту.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - мігрень

  1. Так як існує зв'язок між високою частотою мігрені і ризиком інсульту, лікування з метою зменшення частоти мігреней може бути доцільним, хоча немає даних, що свідчать про те, що цей підхід до лікування сприяє зниженню ризику першого інсульту.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - метаболічний синдром

  1. Рекомендується контроль над окремими компонентами метаболічного синдрому за допомогою зміни способу життя (фізичні вправи, відповідна їм втрата ваги, правильне харчування) і фармакотерапії (тобто ліки для зниження артеріального тиску, зниження ліпідів, глікемічний контроль і антиагрегантна терапія).
  2. Невідома ефективність препаратів, що поліпшують аспекти синдрому резистентності до інсуліну, для зниження ризику розвитку інсульту.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - зловживання алкоголем

  1. З численних міркувань щодо користі для здоров'я рекомендовано скорочення або припинення споживання алкоголю тими, хто ним зловживає.
  2. Розумним (для вживають алкоголь) є споживання < 2 порцій алкогольних напоїв в день для чоловіків і < 1 порції напою в день для невагітних жінок.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - наркоманія

  1. Доцільним є направлення пацієнтів, які зловживають наркотиками, для проходження відповідних терапевтичних програм.

Профілактика інсульту (первинна): фактор ризику - порушення дихання під час сну

  1. Через зв'язки з іншими факторами ризику судинних і серцево-судинних захворювань рекомендована оцінка порушень дихання під час сну за допомогою складання докладного анамнезу і, якщо є показання, проведення спеціальних тестів. Це особливо стосується пацієнтів з абдомінальним ожирінням, гіпертонією, серцево-судинними захворюваннями або гіпертонією з резистентністю до лікарських препаратів.
  2. Лікування апное під час сну для зниження ризику інсульту може бути доцільним, хоча його ефективність невідома.

Коментар І. Шумлянського, зав. кафедри діагностики і терапії Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, к.м.н, доц.

Базуючись на досвіді німецьких і швейцарських клінік, а також особистому досвіді, доцільно для первинної профілактики інсультів, особливо таких факторів ризику, як гіпертонія, цукровий діабет, ожиріння, наявність метаболічного синдрому використання індивідуальних програм:“Баланс метаболік”, “Контроль метаболік.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Best Practices for Website Promotion in 2024
Hello everyone, I'm looking for advice on the most effective ways...
93 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 10 грудня 2024