vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!


Сьогодні патологія шийки матки, зокрема рак шийки матки (РШМ), посідає 6-те місце після раку шкіри та 2-ге місце серед злоякісних новоутворень жіночої статевої сфери. Частота захворюваності на РШМ коливається від 10 до 40 випадків на 1 тис. населення. За даними Національного канцер-реєстру, частота виявлення РШМ на пізніх стадіях захворювання в Україні становить близько 20%, а в деяких регіонах нашої країни сягає 40%. 

Згідно з даними Cancer Research Centre (Великобританія), особливостями сучасного перебігу РШМ є значне «помолодшання» захворювання, коли РШМ часто вперше виявляється у молодих жінок віком 20-29 років. Натомість незначний приріст спостерігається в жінок віком 40 років і старше.

Чітко доведено, що основним етіологічним чинником розвитку РШМ є вірус папіломи людини (ВПЛ), зокрема високо онкогенні 16-й і 18-й серотипи. До 75% сексуальної активної молоді є безсимптомними носіями ВПЛ, проте ризик інфікування і розвитку патологічних змін найвищий у підлітків через незрілість епітелію шийки матки. Сучасні українські дівчата-підлітки починають статеве життя в середньому у 14-16 років, при досягненні 25-річного віку у них можуть виникати передракові стани. За даними літератури та наукових досліджень, термін переродження передракових клітин у ракові становить 5-7 років.

У профілактиці ВПЛ-інфікування та розвитку РШМ важливими є підвищення обізнаності населення щодо даної проблеми, якісне проведення скринінгу з виділенням груп ризику. Усе зазначене дає змогу виявити розвиток передракових станів шийки матки на ранній стадіях та провести ефективне лікування. Міжнародне агентство з вивчення раку рекомендує проведення цитологічного скринінгу 1 раз на 3 роки при охопленні 90% жіночого населення дає змогу знизити показник захворюваності на РШМ протягом 11 років на 82,3%. Вважається, що можливість раннього виявлення РШМ більш імовірна при проведенні щорічного скринінгу.

За даними доповіді д. м. н. «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України В. Кондратюк на міжнародній конференції «Патологія слизових оболонок у жінок» 2012р. Київ

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
3503 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023